Visos kategorijos
EN

įmonė

Tu esi čia : Pagrindinis puslapis>įmonė

Bendrovė apžvalga

„Matic Express“ būstinė yra Šendžene (Kinija), filialas yra Čangša (Kinija). Kaip profesionalus tarptautinės logistikos ir krovinių ekspedijavimo paslaugų teikėjas, mes turime daugiau nei 10 metų patirtį gabenant oro ir jūrų transportu paslaugas. Mes daugiausia užsiimame tarptautinio transporto paslaugomis, įskaitant krovinių gabenimą oru, krovinių gabenimą jūra, krovinių gabenimą keliais, greitųjų paslaugų teikimą, sandėliavimą, muitinės formalumus ir kt. kaip pagrindinė misija, nuolat kurianti naujoves ir siekianti suteikti daugiau galimybių savo partneriams.

1.Professional team

Niekas negali atlikti visų darbų vienas, tobulas komandinis darbas mus veda aukštesnėmis laipteliais. Kiekvienas darbuotojas yra nepakeičiamas ir vertingas „Matic Express“ šaltinis, ir daugelis jų yra su mumis nuo pat pirmosios įmonės įkūrimo dienos. Dauguma komandos narių yra ekspertai, turintys daugiau nei dešimties metų logistikos patirtį, susipažinę su sandėliavimo, gabenimo, muitinės procedūrų procesais ir kt. Jie gali pritaikyti optimalų sprendimą derindami krovinio detales ir jūsų poreikius, kad padidėtų gabenimo efektyvumas ir maksimaliai sumažinti mūsų klientų logistikos išlaidas.

2.Rich resources

„Matic Express“ turi savo sandėlius Šendžene (Kinija) ir Los Andžele (JAV), kurie yra strateginėje vietoje. Tuo pačiu metu mes valdome atvykstančius ir išvežamus krovinius per savo sandėlio valdymo sistemą, kad pagerintume krovinių pristatymo efektyvumą. Mes palaikome ilgalaikį ir stabilų bendradarbiavimą su daugeliu garsių laivybos kompanijų (pvz., „Evergreen“, „Star Line“, „Mason“, „Maersk“, „ONE“) ir oro linijų bendrovėmis (pvz., „China Southern“, „Air China“, „Sichuan Airlines“, „Xiamen Airlines“, EK, „Cathay Pacific“). maršrutus ir sandėliavimo išteklius, todėl galime garantuoti sandėlio plotą, savalaikiškumą ir kainą, neatsižvelgiant į žemą ir aukštą sezoną.

3. Vieno langelio paslauga

Mes esame ne tik jūsų logistikos partneris, bet ir verslo partneris Kinijoje. Mes turime ne tik „Matic Express“, bet ir įsitvirtinę „Matic Media“ bei „Matic IOT“, todėl ne tik logistiką ir transportavimą, bet ir teikiame platų pridėtinės vertės paslaugų spektrą, pradedant produktų įsigijimu, produktų testavimu, fotografija, logotipo dizainu, muitine. patvirtinimo ir mokesčių grąžinimo „Amazon“ paslaugoms, mes suteiksime visą jūsų verslo apsaugą.

4. Nuolatinis augimas

Laiko banga viską stumia į priekį, o logistikos pramonė vystymosi procese nuolat susidurs su naujomis situacijomis ir naujomis problemomis. Logistikos įmonėms, atsižvelgiant į kylančias galimybes ir iššūkius, vienintelis būdas patenkinti augančius naujus klientų poreikius yra laikytis kruopštumo ir naujovių. „Matic Express“, ateitis perspektyvi.

Mes pasirūpinsime jūsų kroviniu ar keleiviu ir pristatysime juos saugiai ir laiku.